Month: Listopad 2015

Jak regulować ilość światła w pomieszczeniach?

Zasłony okienne spełniają wiele różnych istotnych funkcji.
Jedną z nich jest bez wątpienia możliwość regulowania ilości światła
słonecznego, która trafia do pomieszczeń. W tym zakresie najlepiej sprawdzają
się różne nowoczesne rozwiązania, takie jak rolety oraz żaluzje.

Coraz większą popularność zyskują np. żaluzje zewnętrzne poznań, które pozwalają na dosyć wygodne i swobodne sterowanie natężeniem
światła słonecznego, trafiającego do wnętrza budynku. W pomieszczeniach
użytkowych, takich jak biura lub sale komputerowe, najlepiej sprawdzą się
jednak żaluzje zewnętrzne Warszawa. Jest to rozwiązanie, wykorzystywane coraz
częściej także w domach jednorodzinnych.

Read More

Naprawa dekoracji okiennych

Rolety, żaluzje czy inne okienne dekoracje z zbiegiem lat mogą ulec uszkodzeniu. Nie oznacza to jednak tego, że od razu mamy się ich pozbyć. Zdecydowanie mniej wydamy na ich naprawę niż kupno nowych rolet czy żaluzji. Samodzielna naprawa żaluzji warszawa może jednak doprowadzić do jeszcze większych strat, dlatego też najlepiej zdecydować się od razu na usługi profesjonalistów. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej naprawa aluzji warszawa a do wyboru otrzymamy całe spektrum firm specjalizujących się w naprawie rolet czy żaluzji. Swoja drogą żaluzje i rolety to nie jedyne dekoracje okienne mogą ulec uszkodzeniu. Z czasem wymiany może wymagać także moskitiera. Wyszczerbiona, poplamiona, zabrudzona znacznie obniża walory estetyczne okna. W takim wypadku lepiej jednak zapomnieć o naprawie i zdecydować się na moskitiery warszawa.

Read More

Rolety jak nowe

Wysokie temperatury zmuszają nas do częstego wietrzenia domów. Wraz z nadejściem wiosny pojawia się jednak prawdziwy problem w postaci plagi owadów. Najlepszą ochronę przed małymi żyjątkami dają moskitiery. Profesjonalne moskitiery warszawa wykonane są z trwałej i solidnej siatki. Najlepiej decydować się na produkty wykonane z włókna szklanego.Z upływem lat nie będziemy musieli borykać się z wyszczerbioną siatką. Odporne są również na promieniowanie UV czy zbyt wysoką temperaturę. Innym sposobem na wieczorną ochronę przed insektami mogą być. Po zapadnięciu zmroku można je opuścić. Będą dodatkowo stanowić ochronę przed potencjalnymi włamywaczami kiedy to właścicieli nie ma w domu.

Read More

Rolety i żaluzje

Rolety to elementy wyposażenia wnętrz: obecnie mamy w
sklepach prawdziwe zatrzęsienie wzorów i kolorów. Jednakże rolety mogą stanowić
nie tylko element dekoracyjny, ale też mają one wymiar praktyczny. Istnieją
rolety antywłamaniowe warszawa, dzięki którym możliwe jest lepsze
zabezpieczenie domu przed włamaniami.

Inne elementy dekoracyjne zakładane obecnie na okna to
moskitiery. Polacy uwielbiają moskitiery, bo chronią nas one przed owadami
grasującymi na zewnątrz. Dzięki zainstalowaniu moskitiery warszawa możliwe jest
wpuszczanie do wnętrz chłodnego powietrza, ale bez owadów, w tym bez
szczególnie uciążliwych latem komarów.

Również osoby, które mają żaluzje, potrafią uczynić z nich
prawdziwe dzieła sztuki.

Read More

Co na okna?

Świeże powietrze w domu ma ogromny wpływ na nasze dobre samopoczucie. Zimą regularne wietrzenie mieszkań ze względu na niską temperaturę nie jest możliwe. Gdy jednak na dworze zaczynają panować wysokie temperatury warto zainwestować w moskitiery. Dzięki nim będziemy mogli cieszyć się świeżym powietrzem wolnym od insektów i innych zanieczyszczeń. Obecnie dostępne są moskitiery warszawa ramowe. Dzięki ich prostej konstrukcji możliwa jest bezinwazyjny montaż do futryny. Okna warto również wyposażyć w rolety antywłamaniowe warszawa. Za ich pomocą znacząco zwiększymy bezpieczeństwo naszych domów. Zimą rolety zewnętrzne będą nie tylko chronić przed niechcianymi intruzami, będą również zapewniać lepszą izolację akustyczną oraz termiczną.

Read More